Peter Wilhelm Millenaar - Stilleven kersen in koperen bak
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje
Erwin Olaf - new angel in town
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 49.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het schilderij is in goede conditie, geen beschadigingen. De lijst is licht beschadigd aan de rand. | |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 14-9-2022 om 21:34 |
Eindtijd | 28-9-2022 om 22:00 |