Omschrijving Bekende litho van de Franse kunstenaar Roland Topor, uitgegeven door Prent 190 eind jaren 70. Met potlood gesigneerd en genummerd (180/190). In uitstekende conditie. Inclusief zwart aluminium lijst.
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Amsterdam
Zeer Goed