Rolf Meyn - Rolf Meyn: Lithografie, Arctic landscape - Verkocht

Rolf Meyn: Lithografie, Arctic landscape kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Rolf Meyn (1930-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Rolf Meyn
Titel:  Arctic landscape
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 5/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Rolf Meyn (1930-2013)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
344 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)