Ronald Boonacker - Toscaans Landschap I, Italië

Ronald Boonacker - Toscaans Landschap I, Italië kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Boonacker - Toscaans Landschap I, Italië kopen? Bied vanaf 65!Ronald Boonacker - Toscaans Landschap I, Italië kopen? Bied vanaf 65!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2012
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

Grote zeefdruk van kunstenaar Ronald Boonacker

Vele prachtige heldere kleuren, de zeefdruk is handmatig gedrukt op zuurvrij papier, ca 200 grams.

De zon is ingelegd met 21 karaats bladgoud

Het papierformaat is tevens het 40 x 100 cm, het beeldformaat is 30 x 90 cm. De papieren witrand
geeft de mogelijkheid om de afbeelding ruim in te lijsten.

Oplage  6/125  (genummerd/titel/signatuur in potlood)

De zeefdruk wordt in een stevige koker verstuurd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Openingsbod € 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd29-4-2024 om 16:08
Eindtijd5-5-2024 om 15:36