Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai.

Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Aromajip
FA. (4)

Lid sinds 2017
75 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Royal Leerdam
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
Gewicht2282 gram
GemerktOngemerkt
Zeer mooie kristallen vaas van de Leerdam Glasblazerij.
Waarschijnlijk van Floris Meydam.
Ongesigneerd.
Zonder schade of aanslag.
Helemaal gaaf.

Royal Leerdam

Alle items van deze designer(2)
Geplaatst door  Aromajip
FA. (4)

Lid sinds 2017
75 verkochte items
16 cm
16 cm
Starttijd:19-05-2022 om 15:05
Eindtijd:28-05-2022 om 21:09
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieOosterhout, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België