Ru Vunderink - Olieverf op Linnen - Landschap aan de IJssel - Verkocht

Ru Vunderink - Olieverf op Linnen - Landschap aan de IJssel kopen? Bied vanaf 240!

Ru Vunderink - Olieverf op Linnen - Landschap aan de IJssel kopen? Bied vanaf 240!Ru Vunderink - Olieverf op Linnen - Landschap aan de IJssel kopen? Bied vanaf 240!Ru Vunderink - Olieverf op Linnen - Landschap aan de IJssel kopen? Bied vanaf 240!Ru Vunderink - Olieverf op Linnen - Landschap aan de IJssel kopen? Bied vanaf 240!Ru Vunderink - Olieverf op Linnen - Landschap aan de IJssel kopen? Bied vanaf 240!
  • Ru Vunderink (1927)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst84 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Verstild landschap langs de rivier de IJssel bij Wijhe in de namiddag onder het prachtige diffuse licht van de vroege herfst aan het einde van de maand september of misschien begin oktober.
Het schilderij is rechtstreeks afkomstig uit het atelier van Ru Vunderink en verkeert in zeer goede staat. De zelfgemaakte lijst vertoont hier en daar lichte slijtage.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00

Ru Vunderink (1927)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  IPV
Lid sinds 2017
1 verkochte items
104 cm
84 cm
100 cm
80 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd6-4-2021 om 17:54
Eindtijd14-4-2021 om 22:16