Ruud Cornelisse - Ruud Cornelisse, Hoofd - Verkocht

Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!

Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!
  • Ruud Cornelisse (1940)
Type kunstwerkSchilderij

Prachtig werk van post-cobra Ruud Cornelisse.

Acryl op doek, formaat 40 x 50 cm,

gesigneerd l.o. en op achterzijde doek.