Ruud Cornelisse, Hoofd - Verkocht

Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!
Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!Ruud Cornelisse, Hoofd kopen? Bied vanaf 20!
  • Ruud Cornelisse (1940)

Prachtig werk van post-cobra Ruud Cornelisse.

Acryl op doek, formaat 40 x 50 cm,

gesigneerd l.o. en op achterzijde doek.

Ruud Cornelisse (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:30-10-2015 om 22:20
Eindtijd:13-11-2015 om 22:20
Biedingen (7)
fulincoln
13 nov. / 16:36
€ 50
SjefSmid
13 nov. / 16:36
€ 45
fulincoln
13 nov. / 15:47
€ 40
SjefSmid
13 nov. / 15:47
€ 35
fulincoln
13 nov. / 15:47
€ 30
SjefSmid
13 nov. / 15:47
€ 25
fulincoln
12 nov. / 21:06
€ 20