Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Jan Visser - Mooi schilderij van bloemen in vaas
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Droge Naald |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De ets verkeert in uitstekende staat, omdat hij, eenmaal uit de lijst, is schoongemaakt door de top-papierrestaurateur André van Oort in Haarlem (die hetzelfde werk doet voor diverse musea) en sindsdien is bewaard in folie, in een afgesloten kartonnen doos. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Greonterp, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Greonterp, Nederland |
Starttijd | 22-3-2024 om 14:50 |
Eindtijd | 31-3-2024 om 22:19 |