Salvador Dali. Lithografie uit 1967. In passe partout. - Verkocht

Salvador Dali. Lithografie uit 1967. In passe partout. kopen? Bied vanaf 69!
Salvador Dali. Lithografie uit 1967. In passe partout. kopen? Bied vanaf 69!Salvador Dali. Lithografie uit 1967. In passe partout. kopen? Bied vanaf 69!Salvador Dali. Lithografie uit 1967. In passe partout. kopen? Bied vanaf 69!Salvador Dali. Lithografie uit 1967. In passe partout. kopen? Bied vanaf 69!
  • Salvador Dali (1904-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Salvador Dali.

Naar aanleiding van de grote tentoonstelling in 1967 in Praag werd er een serie prenten uitgegeven.
Offsetlitho’s waren in die tijd de enige mogelijkheid voor de Tsjechoslowaken om een betaalbaar internationaal kunstwerk in huis te halen.

Titel: Indentication with the brother.

Uitgave: Galerie D. Praag.

Jaar: 1967. Naar een ets uit 1934.

Maten passe - partout:  40 x 30 cm.

Maten beeld: 20,5 x 16 cm.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending, aangetekend mat track&trace via post.nl € 12,- (binnen Nederland). Naar België: € 17,-

Dit item is verkocht voor 69,00
Starttijd:08-11-2016 om 20:38
Eindtijd:22-11-2016 om 20:38
Driest
15 nov. / 20:49
€ 69