Salvador Dali - Litho uit de serie BIBLIA-SACRA Nr 39 - Verkocht

Salvador Dali - Litho uit de serie BIBLIA-SACRA Nr 39 kopen? Bied vanaf 45!
Bijzondere Uitgaves

  • Salvador Dali (1904-1989)
Type kunstwerkBijzondere Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49 x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Litho (nr. 39) naar een van de illustraties uit de beroemde serie van Salvador Dali "Biblia Sacra",  gedrukt (1964/69) in een oplage van 500 stuks door Rizzoli uit Milaan. De litho is drukgesigneerd en gedateerd (1964). Het formaat is 36 x 49 cm. . Deze afbeeldingen staan vermeld in de officiële catalogus van het grafisch werk van Salvador Dali van Albert Field.
De litho verkeert in uitstekende staat .
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,95

Salvador Dali (1904-1989)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
36 cm
49 cm

ObjectlocatieSpannum,  Nederland
Starttijd15-7-2018 om 15:14
Eindtijd18-7-2018 om 22:21
Biedingen (2)