Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell - Verkocht

Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!
Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - A Cultural Farewell kopen? Bied vanaf 45!
  • Sam Parabirsingh (1943-2003)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
Lijst76 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.D.
Een ets in de kenmerkende kleurrijke en expressieve stijl van deze bekende kunstenaar. Dit werk maakt deel uit van een set van twee die in dezelfde stijl zijn ingelijst en altijd naast elkaar hebben gehangen.

Fraai ingelijst en in uitstekende staat zonder verkleuringen of vlekken.
Het werk kan ingelijst worden afgehaald in Helmond en wordt via de post zonder lijst en zonder passepartout opgerold in een stevige koker verzonden.

Sam Parabirsingh (1943-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Diem

5 verkochte items
66 cm
76 cm
34 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:24-07-2019 om 11:42
Eindtijd:07-08-2019 om 21:40
Anisa
05 aug. / 22:24
€ 45