Saskia Bremer - Pedragosa - Verkocht

Saskia Bremer - Pedragosa kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Saskia Bremer - Pedragosa kopen? Bied vanaf 35!Saskia Bremer - Pedragosa kopen? Bied vanaf 35!Saskia Bremer - Pedragosa kopen? Bied vanaf 35!Saskia Bremer - Pedragosa kopen? Bied vanaf 35!
  • Saskia Bremer (1964)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 70 x 70 cm
  • Genummerd: E/A
  • Drukgangen: 27
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Saskia Bremer (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
80 cm
80 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd10-4-2021 om 14:08
Eindtijd14-4-2021 om 19:26