Saskia Bremer - Zeefdruk, Boa Vista (Groot) - Verkocht

Saskia Bremer - Zeefdruk, Boa Vista (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Saskia Bremer - Zeefdruk, Boa Vista (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Zeefdruk, Boa Vista (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Zeefdruk, Boa Vista (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Saskia Bremer (1964)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 29.5 x 110.5 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 131 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 22/180
Oorspronkelijke galerieprijs €675

Saskia Bremer (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  yookoo
Lid sinds 2018
0 verkochte items
131 cm
50 cm
110.5 cm
29.5 cm