Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
2 prachtige grote en lange met hand gesigneerde zeefdrukken - beeldformaat 40 x 100 cm - opla: 76/85 -2005 - prima staat- serie van 2
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam.zo, Nederland |
Starttijd | 18-10-2017 om 13:15 |
Eindtijd | 1-11-2017 om 10:04 |