Het werk is niet gesigneerd, derhalve kan ik geen garantie geven. Olieverf op board paneel, in een fraaie houten lijst geplaatst.
Goed
In goede gebruikte staat. Kras linksboven en wat oppervlakkige krasjes; de rechterrand heeft wat schade (valt grotendeels weg achter de lijst)
Tot 10 kg.
€ 11,00