Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven.
Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Een olieverf van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme), voormalig steendrukker in Utrecht, woont en werkt nu in Alkmaar.
Dit werk komt uit begin 2015, de periode waarin de schilder zich orienteerde op stillevens.
titel: '3e stilleven', uit de rubriek 'stil strand'
materiaal: olieverf op paneel
afmeting 20x25 cm
gesigneerd met monogram
Het paneel is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
is voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Het pakket wordt goed verpakt verzonden
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland |
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 16-1-2017 om 21:27 |
Eindtijd | 23-1-2017 om 21:27 |