Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Een olieverf van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme), voormalig steendrukker in Utrecht, woont en werkt nu in Alkmaar.
Dit werk komt uit 2012/2014 de periode waarin de schilder zich orienteerde op meer realistische weergaven.
titel: houtje touwtje’, uit de rubriek 'jong volk'
materiaal: olieverf op paneel marouflee (fijn linnen op hout)
afmeting 40 x 40 cm
gesigneerd met monogram
Het paneel / doek is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
is voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Het pakket wordt aangetekend en goed verpakt verzonden
Starttijd | 10-9-2016 om 9:29 |
Eindtijd | 17-9-2016 om 9:29 |