Shepard Fairey - MTN Spay Can Set - Verkocht

Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!
Prenten & Uitgaves

Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!Shepard Fairey - MTN Spay Can Set kopen? Bied vanaf 150!
  • Shepard Fairey (1970)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2019
Techniek Varia
Stijl Street Art
Afmetingen 22 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Shepard Fairey MTN spuitbussen set i.s.m. Beyond The Streets.

Deze limited edition set bestaat uit "Cut It Up", "Target Exceptions" en "Lotus".
- Nieuw / ongebruikt
- Originele verpakking
- In gesigneerde box (3x)
- Limited Edition

Binnen Nederland € 11,00

Shepard Fairey (1970)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KOENst
4 verkochte items
8.5 cm
22 cm