Siep van den Berg - gezicht - Verkocht

Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!Siep van den Berg - gezicht kopen? Bied vanaf 195!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1955
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
- Mooie zeefdruk op lichtbruin papier
- in potlood genummerd en met pen gesigneerd
SvdB 55 9/150
formaat blad/prent: 61 x 43 cm
Deze zeefdruk wordt ook gebruikt als voorblad voor het gekende boek " Dichter bij Siep" ( zie foto).
Lichte deuk, links boven aan
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 17,00

ObjectlocatieGent,  België
Starttijd8-5-2019 om 11:27
Eindtijd20-8-2019 om 23:16