Siet Zuyderland, Chinees stilleven, kleurenlitho - Verkocht

Siet Zuyderland, Chinees stilleven, kleurenlitho kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Siet Zuyderland, Chinees stilleven, kleurenlitho kopen? Bied vanaf 100!Siet Zuyderland, Chinees stilleven, kleurenlitho kopen? Bied vanaf 100!Siet Zuyderland, Chinees stilleven, kleurenlitho kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Pronto

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Siet Zuyderland (1942)
TypeTekening / Aquarel

Prachtig werk met een chinees thema van Siet Zuyderland.  Litho op geschept papier, netjes gemonteerd op zeer dik, wit papier/karton.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (1982) en genummerd (I/X), en met rood atelierstempel (SZ).

Afmetingen: 70cm x 55cm (incl. montage blad), 65cm x 50cm (litho) Het betreft hier twee litho's (zie foto).

Siet Zuyderland (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Pronto

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:20-03-2017 om 17:56
Eindtijd:27-03-2017 om 18:56
appelPeer
24 mrt. / 13:48
€ 100