FA. (3)

Simon Kamminga - Landschap

Simon Kamminga - Landschap kopen? Bied vanaf 600!
Simon Kamminga - Landschap kopen? Bied vanaf 600!Simon Kamminga - Landschap kopen? Bied vanaf 600!Simon Kamminga - Landschap kopen? Bied vanaf 600!Simon Kamminga - Landschap kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  BuySale

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Simon Kamminga (1895-1984)
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 68 cm (h x b)
Lijst57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Goudgeel oogstveld

Schilderij in goede staat

Simon Kamminga (1895-1984)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BuySale

Lid sinds 2021
0 verkochte items
77 cm
57 cm
68 cm
48 cm
Starttijd:19-02-2022 om 17:05
Eindtijd:05-03-2022 om 22:56
Openingsbod€ 600
ObjectlocatieLeeuwarden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie