Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gips |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 17 x 25 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Krimpen aan den ijssel, Nederland |
Objectlocatie | Krimpen aan den IJssel, Nederland |
Starttijd | 9-3-2023 om 14:59 |
Eindtijd | 18-3-2023 om 21:42 |