Sjer Jacobs - Femina in caelesti(mooi gelijst) - Verkocht

Sjer Jacobs - Femina in caelesti(mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Sjer Jacobs (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van Sjer Jacobs 'Femina in caelesti'
H/C 3
Mooi gelijst in zwarte aluminium lijst + passepartout
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 29,99

Sjer Jacobs (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
45 cm
54 cm
25 cm
25 cm

ObjectlocatieObbicht,  Nederland
Starttijd29-11-2021 om 14:18
Eindtijd7-12-2021 om 22:00