Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Jaartal | 2003 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 140 x 200 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi linnen doek in olieverf van Sjer Jacobs, gespannen op een aluminium frame.
Sjer Jacobs (1963) genoot zijn opleiding aan de Kunstacademie in Maastricht. In 1989 heeft hij daar zijn studie voltooid en sinds die tijd is hij werkzaam als zelfstandig beroeps beeldend kunstenaar.
Sjer Jacobs is een buitengewoon veelzijdig kunstenaar. Hij maakt schilderijen, zeefdrukken, beelden van brons, glas en keramiek. Hij werkt in keramiek, brons, tin, glas, staal, hout, roestvrij staal, kunststof, olieverf en inkt. In al zijn werk gaat het over mensen. Mannen en vrouwen, geobserveerd in hun gewone doen en laten, tijdens het boodschappen doen, onder het vergaderen, drinken, musiceren en converseren.
Dit unieke schilderij in olieverf weerspiegelt ‘vriendschap’.
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |