Saskia Kuulkers - kleurrijk en vrolijk schilderij
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 6/35 - 1988
Rainer Fetting - "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Keramiek |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 30 x 25 x 23 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het beeld is in goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudewater, Nederland |
Objectlocatie | Oudewater, Nederland |
Starttijd | 15-9-2023 om 17:50 |
Eindtijd | 20-9-2023 om 19:11 |