Sjoerd Bakker aquatint ets - Verkocht

Sjoerd Bakker aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!
Sjoerd Bakker aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Sjoerd Bakker aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Sjoerd Bakker (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

aquatint, ets 1982, oplage 50

gesigneerd met potlood

afmeting 49 x 22,5 cm

zachte zeetinten

zeewier, schelp en krabvormen

Sjoerd Bakker (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  grafiek

3 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:01-12-2013 om 19:21
Eindtijd:15-12-2013 om 19:21
Dagelijks
15 dec. / 13:58
€ 30