Twee aquarellen waarvan één gesigneerd door de kunstemaar Soewardja. Het tweede werk is niet gesigneerd. Deze prent heeft wat ouderdomssporen.
Natuurlijk mag u het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Goed
De prent heeft wat ouderdomsvlekjes en is wat egaal verkleurd. U kunt meer foto's opvragen of langs komen om de staat te controleren
Tot 2 kg.
€ 11,00