Lithografie/steendruk in zeer goede staat van Stefan Bleekrode.
Afmetingen afbeelding: 41 breed x 30 hoog.
Papiermaat: 50 breed x 39 hoog.
Niet ingelijst en nooit ingelijst geweest.
Steendruk op dik papier.
Editie 8/210
Handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
De (originele) werken van Stefan Bleekrode worden verkocht voor enorme bedragen. Bleekrode is door de kunstkrant uitgeroepen tot "talent van het jaar".
Stefan is een begenadigd en gedreven tekenaar en schilder. Hij beschrijft zichzelf liever als een
ambachtsman ‘die vakmanschap en talent in dienst stelt van het uitbeelden van concrete indrukken uit de werkelijkheid’. Met Oostindische inkt en een kroontjespen tekent hij fabelachtig en onvoorstelbaar gedetailleerde landschappen en stadsgezichten. Van jongs af aan is hij geïnspireerd door de werken van de Amerikaanse kunstenaars Edward Hopper en Andrew Wyeth. Zijn kundigheid wordt vaak vergeleken met die van MC Escher.
Nieuwstaat
het werk verkeert in nieuwstaat, nooit ingelijst.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 22,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 25,00