Stephan Vanfleteren - John - New York - handgesigneerd / beperkte oplage - Verkocht

Stephan Vanfleteren - John - New York - handgesigneerd / beperkte oplage kopen? Bied vanaf 650!
Grafiek (handgesigneerd)

Stephan Vanfleteren - John - New York - handgesigneerd / beperkte oplage kopen? Bied vanaf 650!Stephan Vanfleteren - John - New York - handgesigneerd / beperkte oplage kopen? Bied vanaf 650!Stephan Vanfleteren - John - New York - handgesigneerd / beperkte oplage kopen? Bied vanaf 650!Stephan Vanfleteren - John - New York - handgesigneerd / beperkte oplage kopen? Bied vanaf 650!Stephan Vanfleteren - John - New York - handgesigneerd / beperkte oplage kopen? Bied vanaf 650!
  • Stephan Vanfleteren (1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageBeperkt

Deze fotoprint werd handgesigneerd en voor echt verklaard door Stephan Vanfleteren.

Offsetlitho werd in beperkte oplage uitgegeven door De Standaard.

Gedrukt bij Corelio Printing op Focus Art Cream 200g van Papyrus.

Professionele inlijsting.

Dit beeld is een van de eerste foto's die ooit van Vanfleteren werden gepubliceerd. Hij maakte deze close-up op reis in New York, waar hij na zijn studies naartoe was getrokken. Na zijn reis bood hij zijn foto's aan bij de fotoredacteur van De Standaard, dat toen een nieuw inititatief was.
De foto toont de dakloze John, een aan lager wal geraakte blanke, intelligente man. Ondanks zijn alcoholverslaving en zijn leven als dakloze, bleef hij rigoureus pendelen: overdag bedelen en drinken in Manhattan, 's nachts slapen in een veilige wijk in de suburbs.

Uitzonderlijk item!
Professionele inlijsting.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Retie, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,00
Naar Nederland € 36,00
Naar Duitsland € 36,00

Stephan Vanfleteren (1967)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  user
Lid sinds 2010
21 verkochte items
28 cm
38 cm
28 cm
38 cm

ObjectlocatieRetie,  België
Starttijd30-11-2021 om 18:16
Eindtijd12-12-2021 om 20:30