Studio aardewerken bordeaux rood kruikje - Verkocht

Studio aardewerken bordeaux rood kruikje kopen? Bied vanaf 1!
Studio aardewerken bordeaux rood kruikje kopen? Bied vanaf 1!Studio aardewerken bordeaux rood kruikje kopen? Bied vanaf 1!Studio aardewerken bordeaux rood kruikje kopen? Bied vanaf 1!Studio aardewerken bordeaux rood kruikje kopen? Bied vanaf 1!Studio aardewerken bordeaux rood kruikje kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Studio aardewerken bordeaux rood kruikje. Mooi stukje aardewerk gesigneerd AJ, kunstenaar of keramist helaas onbekend. In prima onbeschadigde conditie.

Afmetingen; 20,2 cm hoog en max 10 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:18-03-2018 om 11:14
Eindtijd:25-03-2018 om 12:14
Biedingen (2)
Elsham
24 mrt. / 23:17
€ 3
ristorante
24 mrt. / 18:04
€ 1