Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks - Verkocht

Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!
Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!
  • Tanja Boxman (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele kleurets van Tanja Boxman

Titel: Roma

Oplagenummer: 3/ 10

Afmeting: 25 x 37 cm

Conditie: de ets verkeert in zeer goede staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item wordt zorgvuldig verpakt verzonden met PostNL

Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:26-09-2016 om 11:49
Eindtijd:03-10-2016 om 18:54
Biedingen (3)
LucasLucas
03 okt. / 18:46
€ 14
jozeph
03 okt. / 17:49
€ 12
galerietweebijdrie
01 okt. / 19:38
€ 10