Tanja Boxman - Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks - Verkocht

Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Roma - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!
  • Tanja Boxman (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele kleurets van Tanja Boxman

Titel: Roma

Oplagenummer: 3/ 10

Afmeting: 25 x 37 cm

Conditie: de ets verkeert in zeer goede staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item wordt zorgvuldig verpakt verzonden met PostNL