Terry Haass - "Mountain Peaks" - Verkocht

Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!
  • Terry Haass (1923-2016)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60/100
Door Terry Haass 1923-2016
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grobbendonk, België
Binnen België € 7,50

Terry Haass (1923-2016)

Frans Frans

Geplaatst door  Ronsten
Lid sinds 2018
1 verkochte items
41 cm
62 cm