Terry Haass - "Mountain Peaks" - Verkocht

Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!
Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!Terry Haass - "Mountain Peaks" kopen? Bied vanaf 35!
  • Terry Haass (1923-2016)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60/100
Door Terry Haass 1923-2016

Terry Haass (1923-2016)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Ronsten

Lid sinds 2018
3 verkochte items
41 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2020 om 09:47
Eindtijd:02-01-2020 om 09:05
Andy96
30 dec. / 10:53
€ 35