Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Gesigneerd, 1.00 x 1.00 m. Kan opgehaald worden. Bij verzending worden kosten in rekening gebracht.
Starttijd | 25-10-2012 om 15:35 |
Eindtijd | 1-11-2012 om 14:35 |