Theo Koster - last sun - Verkocht

Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!

Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
origineel schilderij van de kunstenaar theo koster, op 3d doek handgesigneerd last sun uit zijn india periode.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kampen, Nederland