Theo Koster - last sun - Verkocht

Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 70,00

Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Koster (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
origineel schilderij van de kunstenaar theo koster, op 3d doek handgesigneerd last sun uit zijn india periode.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
120 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:07-03-2019 om 10:24
Eindtijd:17-03-2019 om 21:28
Biedingen (13)
riek
17 mrt. / 21:10
€ 70
hanne03
09 mrt. / 19:16
€ 60
kortryk
09 mrt. / 19:15
€ 50
hanne03
09 mrt. / 19:15
€ 45
kortryk
09 mrt. / 19:14
€ 40
hanne03
09 mrt. / 19:14
€ 35
kortryk
09 mrt. / 08:20
€ 30
Jotru
09 mrt. / 08:20
€ 25
Jotru
08 mrt. / 08:36
€ 15
robelco
07 mrt. / 17:11
€ 10
Jotru
07 mrt. / 17:11
€ 5
robelco
07 mrt. / 17:11
€ 3
Jotru
07 mrt. / 16:24
€ 1