Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek;originele ets.
Papiermaat 50 x 65 cm
Maat etsplaats (afdruk) 40 x 48 cm
Gesigneerd met potlood en met jaar 1982
Dit is een E.A druk 'epreuve d' ártiste" proefdruk en zeldzaam !
Krachtige druk
Eigendom zoon van de kunstenaar
Er zijn slechts enkele afdrukken bekend
Etsplaat is VERNIETIGD
Perfecte conditie !
Direkt uit de nalatenschap van de kunstenaar
Met certificaat van de oudste zoon van de kunstenaar
Verzendkosten 9 euro in zeer degelijke verpakking
Galerieprijs ongeveer 150 - 200 euro
Nu ingezet op 1 euro
Starttijd | 28-3-2013 om 11:54 |
Eindtijd | 11-4-2013 om 12:54 |