Theo van der Horst - Theo van der Horst MONOTYPE - Verkocht

Theo van der Horst MONOTYPE kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo van der Horst MONOTYPE kopen? Bied vanaf 75!Theo van der Horst MONOTYPE kopen? Bied vanaf 75!
  • Theo van der Horst (1921-2003)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

"Wat een beauty" zei een potentiele koper vorige maand en kocht uiteindelijk een ander werk.

Dus nu voor de kijkers en kopers van kunstveiling een kans om dit bijzondere werk van een gerenommeerd kunstenaar voor een bescheiden prijs te verwerven.

Blad maat ongeveer 50 x 65 cm

Gesigneerd en wordt verkocht door de oudste zoon van de kunstenaar

Een monotype wordt geschilderd op een metalen plaat of glasplaat en dan afgedrukt 1 malig op papier

op deze manier ontstaat een wat fluwelig en zacht werk .

Er is er dus maar 1 van, dus te vergelijken met een aquarel of gouache die direkt op papier is gemaakt.

Bijzonder werk nu voordelige inzetprijs

Verzenden aangetekend in degelijke verpakking

Zie ook WIKIPEDIA voor meer informatie over Theo van der Horst

Starttijd11-10-2013 om 14:13
Eindtijd25-10-2013 om 14:13