Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
"Wat een beauty" zei een potentiele koper vorige maand en kocht uiteindelijk een ander werk.
Dus nu voor de kijkers en kopers van kunstveiling een kans om dit bijzondere werk van een gerenommeerd kunstenaar voor een bescheiden prijs te verwerven.
Blad maat ongeveer 50 x 65 cm
Gesigneerd en wordt verkocht door de oudste zoon van de kunstenaar
Een monotype wordt geschilderd op een metalen plaat of glasplaat en dan afgedrukt 1 malig op papier
op deze manier ontstaat een wat fluwelig en zacht werk .
Er is er dus maar 1 van, dus te vergelijken met een aquarel of gouache die direkt op papier is gemaakt.
Bijzonder werk nu voordelige inzetprijs
Verzenden aangetekend in degelijke verpakking
Zie ook WIKIPEDIA voor meer informatie over Theo van der Horst
Startzeit | 11-10-2013 um 14:13 |
Endzeit | 25-10-2013 um 14:13 |