Theo Voorzaat - No Return XVIII - Verkocht

Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!
  • Theo Voorzaat (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage275
Prachtige kleurenlitho vanTheo Voorzaat, uitgebracht door galerie Lieve Hemel.Wordt ingelijst geleverd.Litho G      "No Return XVIII" 1992
1 steen, 5 kleuren, oplage 275 - 1 stone, 5 colours
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haaften, Nederland

Theo Voorzaat (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Comer
0 verkochte items
60 cm
55 cm
35 cm
25 cm

ObjectlocatieHaaften,  Nederland
Starttijd23-7-2019 om 22:46
Eindtijd4-8-2019 om 22:37