Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij - Verkocht

Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 300!

Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 300!Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 300!Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 300!Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 300!Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 300!Theodoor Soeterik - Landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 300!
  • Theodoor Soeterik (1810-1883)
Type kunstwerkSchilderij
Periode1800 t/m 1899
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen105 x 140 cm (h x b)
Incl. lijst115 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschaps schilderij
Gestaureerd doek op  board geplaatst
Beschadigde lijst
Lijst is zeer mati Doek op board gezet
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beetsterzwaag, Nederland

Theodoor Soeterik (1810-1883)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jarig
Lid sinds 2021
0 verkochte items
150 cm
115 cm
140 cm
105 cm

ObjectlocatieBeetsterzwaag,  Nederland
Starttijd18-6-2021 om 9:21
Eindtijd2-7-2021 om 8:59