Zeer fraaie houtsnede op VERGE papier van de bekende Duitse kunstenaar Thilo Maatsch.
Afmeting blad 22x20 cm in zeer goede staat.
Dit is een Handgesigneerde nadruk uit 1973 van de originele druk uit de 20er jaren van de vorige eeuw.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sneek, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,95