Tilly Moes - vaas met chrysanten - Verkocht

Tilly Moes - vaas met chrysanten kopen? Bied vanaf 50!

Tilly Moes - vaas met chrysanten kopen? Bied vanaf 50!Tilly Moes - vaas met chrysanten kopen? Bied vanaf 50!Tilly Moes - vaas met chrysanten kopen? Bied vanaf 50!
  • Tilly Moes (1899-1979)
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst69 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
groen/bruine vaas met herfstbloemen, gele en witte chrysanten
altijd voorzichting behandeld
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velp gld, Nederland

Tilly Moes (1899-1979)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jobro
Lid sinds 2021
0 verkochte items
59 cm
69 cm
39 cm
49 cm

ObjectlocatieVelp Gld,  Nederland
Starttijd15-10-2021 om 13:05
Eindtijd22-10-2021 om 21:18