Tjebbe Beekman - Zeefdruk, Sweet little bullet - Ingelijst (Groot)

Tjebbe Beekman - Zeefdruk, Sweet little bullet - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Tjebbe Beekman - Zeefdruk, Sweet little bullet - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Tjebbe Beekman - Zeefdruk, Sweet little bullet - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Tjebbe Beekman - Zeefdruk, Sweet little bullet - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
  • Tjebbe Beekman (1972)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen72.5 cm x 92 cm (h x b)
Lijst98 cm x 117.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/100

Het werkelijke oplagenummer (17/100) wijkt af van het afgebeelde nummer.

Oorspronkelijke galerieprijs: ƒ1450,-

Het blad komt op enkele plekken los van het passe-partout.

Tjebbe Beekman (1972)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
117.5 cm
98 cm
92 cm
72.5 cm

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-05-2020 om 14:19
Eindtijd:31-05-2020 om 21:44

Biedingen (4):

Jack_Holland
26 mei / 13:19
€ 80
Wolfert
26 mei / 13:19
€ 70
Jack_Holland
26 mei / 13:19
€ 70
Wolfert
25 mei / 19:13
€ 60