Tom Eyzenbach - Litho - Verkocht

Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!
  • Tom Eyzenbach (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 44.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho van Tom Eyzenbach, r.o gesigneerd en gedateerd in potlood.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65
l.o hoekje v.h. blad gekreukt
Binnen Nederland € 9,65

Tom Eyzenbach (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
44.3 cm
21 cm