Tom Eyzenbach - Litho - Verkocht

Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!
Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!Tom Eyzenbach - Litho kopen? Bied vanaf 25!
  • Tom Eyzenbach (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 44.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Tom Eyzenbach, r.o gesigneerd en gedateerd in potlood.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

l.o hoekje v.h. blad gekreukt

Tom Eyzenbach (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
44.3 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-09-2019 om 22:05
Eindtijd:04-03-2020 om 12:25
pngroen
04 mrt. / 11:57
€ 25