Met dit kleurrijke werk neemt de Utrechtse schilder Ton Gouka u mee naar buiten. Ziet u de dame aan het strand? De wind heeft haar ook gezien. Maar het kan best zijn dat u iets heel anders ziet. In ieder geval is dit een gezellig werk dat zo kan worden opgehangen. Het werk is nieuw. Ongesigneerd, maar afkomstig uit de boedel van de kunstenaar zelf, die op hoge leeftijd is. De authenticiteit van het werk is dus gegarandeerd.
Nieuwstaat
koeriersdienst