Tony Agostini - "De gitaarspeler" - Litho - Getekend - Verkocht

Tony Agostini - "De gitaarspeler" - Litho - Getekend kopen? Bied vanaf 90!
Tony Agostini - "De gitaarspeler" - Litho - Getekend kopen? Bied vanaf 90!Tony Agostini - "De gitaarspeler" - Litho - Getekend kopen? Bied vanaf 90!
  • Tony Agostini (1916-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'Artiste (EA)
Tony Agostini (1916-1990)
“De gitaarspeler”
Litho
Beeld: 38x38 cm – blad: 51x46 cm
Getekend: Tony Agostini
Genummerd:  Epr. d’Artiste
Verzending in koker duurt normaal een 2 - 3 dagen na betaling.

Tony Agostini (1916-1990)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ArtMdf

Lid sinds 2022
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
46 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 18:28
Eindtijd:24-05-2022 om 22:19
JelleSNK
22 mei / 23:46
€ 90