Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar

Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!
Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!Tony Mafia - Wereldwijd befaamde kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!
  • Tony Mafia (1931-1999)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
Lijst52 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kunstwerk van de Amerikaanse schilder die geruime tijd in Hoboken (België) heeft gewoond. Dit kunstwerk is persoonlijk aangekocht door mijn schoonvader, en het is ook door Tony zelf gesigneerd in een schrift met een aantal van zijn werken,zoals U kan zien in de bijgevoegde foto's

Prachtig werk van deze wereld befaamde schilder

Tony Mafia (1931-1999)

Belgisch BelgischAmerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Festraerts

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
37 cm
52 cm
32 cm
47 cm
Starttijd:25-01-2023 om 12:01
Eindtijd:06-02-2023 om 20:26
Openingsbod € 500
ObjectlocatieEssen ,  België
VerzendingWereldwijd