Toon Koster - Noordenseplassen - Verkocht

Toon Koster - Noordenseplassen kopen? Bied vanaf 50!

Toon Koster - Noordenseplassen kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - Noordenseplassen kopen? Bied vanaf 50!Toon Koster - Noordenseplassen kopen? Bied vanaf 50!
  • Toon Koster (1913-1989)
Type kunstwerkSchilderij
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Vroeger werk van Nieuwkoopse schilder Toon Koster. Gezicht op de Noordenseplas.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Achlum, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 6,75

ObjectlocatieAchlum,  Nederland
Starttijd27-3-2021 om 16:54
Eindtijd7-4-2021 om 19:56
Biedingen (2)