Valerio Adami - reclinig women - Verkocht

Valerio Adami - reclinig women kopen? Bied vanaf 100!
Prenten voor 1900

Valerio Adami - reclinig women kopen? Bied vanaf 100!Valerio Adami - reclinig women kopen? Bied vanaf 100!Valerio Adami - reclinig women kopen? Bied vanaf 100!Valerio Adami - reclinig women kopen? Bied vanaf 100!
  • Valerio Adami (1935)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Litho
Drager Geschept Papier
Stijl Modern
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
itemOptions.undefined.label 125
zeer mooi werk van Valerio Adami: Reclining Women in mooie lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidoostbeemster, Nederland