Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
Ronald Boonacker - Tanzania I, INGELIJST
Ronald Boonacker - Schilderij Méditerraneé INGELIJST (Certificaat van echtheid) GRATIS VERZENDING
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 4 x 10 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 290 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Fat Lava vaas Vallauris France Deze Asbak van de firma Vallauris zijn in goede vintage conditie . wit bakkend aardewerk,
opvallend eigenzinnige, organische vormgeving, hoogglanzend geglazuurd met
spectaculaire fat lava decoratie in rood, wit zwart grijs blauw oranje gele tinten, Uitgevoerd
bij keramische studio's te Vallauris, France, ca. 1960-1970 .
hoogte is 4 cm lengte 16 cm breedte 10 cm
word goed verpakt voor verzending met track en
trace
Conditie | Goed | ||
Goed | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 13-12-2018 om 0:16 |
Eindtijd | 20-12-2018 om 22:59 |