Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Victor Linford
Techniek: Litho
Titel: vrouw in desolaat landschap
Jaar: 1981
Afmetingen: 40 x 60 cm
Gesigneerd: linksonder met potlood
Conditie uitstekend
Niet ingelijst
Verzendkosten koper
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 26-1-2017 om 22:08 |
Eindtijd | 2-2-2017 om 22:08 |